Як захистити циліндри EVVA від силового зламу

У циліндрових механізмів є свої переваги і недоліки. Серед переваг можна зазначити високий рівень протистояння маніпуляційному розкриттю, якщо циліндр топовий. Недолік один — вразливість до силових дій. До вандальноого зламу вразливі абсолютно всі циліндри, незважаючи на рішення, що використовуються виробниками. Циліндри EVVA мають такі рішення, і дуже добрі, але про повну безпеку годі й казати – такий стан речей. Підвищити рівень захисту від силового зламу можна за допомогою захисної фурнітури. Її можна замовити разом із циліндрами EVVA, доставка буде безкоштовною.

Технічний опис броненакладок «Протектор»


Захисна фурнітура «Протектор» виготовляється в Італії на тому ж заводі, який виготовляє броненакладки для найвідомішого бренду Mottura. Говорячи іншими словами, це ті ж броненакладки, але поширювані в Україні під брендом «Протектор». Різниця лише в ціні — Mottura значно дорожче. Характеристики фурнітури «Протектор» наведені в списку.

Фурнітура може мати три різні висоти для дверей з різною товщиною полотна, захисна загартована частина може бути звичайної форми або зі «спідницею». Діаметр кріпильних болтів дозволяє використовувати броненакладки «Протектор» з популярними замками Mottura врізного типу — болти крізь отвори замка пройдуть.

Після установки захисної частини на неї одягається гумове кільце з комплекту, а потім декоративний ковпак потрібного кольору. Ковпак тримається дуже щільно, руками його зняти не вдасться — так само кріпляться і ковпаки Mottura. Потім до полотна дверей з обох боків кріпляться декоративні накладки.

Кольорові рішення


Декоративні елементи можуть бути в чотирьох колірних виконаннях: «стара бронза», «золото», матовий і глянцевий нікель. Всі кольори наведені на фотографіях (захисні частини з натягнутими декоративними ковпаками).

Комплектація


Комплектація у «Протектора» дуже гнучка. Є базова комплектація, в яку входить декоративна накладка для захисної частини і зовнішня накладка для циліндра. Її вистачить для одинарного циліндрового замка, проте якщо замок комбінований (або замки роздільні), то базової комплектації не вистачить. Тому вона може доповнюватися в залежності від потреб — це можуть бути внутрішня і зовнішня накладки для сугальдної частини комбінованого замка, це можуть бути такі ж накладки, але для циліндра, якщо замок двоциліндровий. Загалом, комплектація дозволить встановити фурнітуру, а також оформити всі замки дверей в одному кольорі. Всі можливі елементи комплектації наведені на фото.

Слід зазначити, що фурнітура виконає свою роль тільки в разі правильної установки. Броненакладки повинні притягатися болтами безпосередньо до корпусу замка, а не полотна дверей або декоративного покриття.

067 431-32-30, 067 485-67-61 (вайбер)
Офіційні поставки циліндрів EVVA в Україні. Безкоштовна доставка
RU