Про компанію «Добрий дім»

Компанія «Добрий дім» є офіційним продавцем циліндрів EVVA, а також офіційним представником або дистриб'ютором Mottura, Abus, Mul-T-Lock і Abloy — провідних виробників циліндрів світового масштабу.

Територіально «Добрий дім» розташований в Одесі. Структуру компанії складають магазин і сервісний центр. Фірма існує понад два десятки років, з кінця 90-х років минулого століття. «Добрий дім» є зареєстрованою в Україні торговельною маркою. Сайт магазину — atel-e.com.ua

Одним з головних напрямків магазину є продаж гарантовано оригінальних високоякісних циліндрів — поставки здійснюються тільки легальними способами з заводів-виробників або зі складів генеральних дистриб'юторів — такий підхід гарантує покупцям оригінальність продукції і, що важливо, гарантію секретності.

Фахівці сервісного центру мають досвід, термін якого вимірюється десятиріччями. Вони брали участь в розробці деяких моделей замків, регулярно брали участь в профільних виставках, а також відвідували заводи виробників, серед яких був і завод EVVA.

Сервіс-центр компанії оснащений наборами для модифікації і подовження циліндрів. Це означає, що ви отримаєте саме ту симетрію EVVA, яка буде потрібна. На відеоматеріалі, взятого з Youtube-каналу «Доброго дому», показано процес подовження циліндра EVVA 3KS Plus (рос. мовою).

«Добрий дім» здійснює безкоштовне відправлення циліндрів EVVA до різних міст України без будь-якої передоплати.

067 431-32-30, 067 485-67-61 (вайбер)
Офіційні поставки циліндрів EVVA в Україні. Безкоштовна доставка
RU