Напівциліндри EVVA 3KS plus

Магазин «Добрий дім» відправляє циліндри EVVA 3KS plus «Новою поштою» до міст України. Механізми збираються за модульною системою, майстри нашого сервіс-центру можуть з наданих компанією EVVA наборів зібрати механізм будь-якої симетрії (довжини).

ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНА, ПЕРЕДОПЛАТА НЕ ПОТРІБНА

Замовлення циліндра здійснюється за телефонами сайту

Опис напівциліндрів 3KS plus

Напівциліндри є модифікацією звичайних повнорозмірних циліндрових механізмів. З повним технічним описом, принципом роботи секретного механізму та рівнем зламостійкості ви зможете ознайомитися на сторінці повнорозмірних циліндрів 3KS. А тут розглянемо особливості, властиві саме напівциліндрам.

Напівциліндри 3KS, крім різних точок побутового призначення, можуть використовуватися в промислових морозильних камерах, холодильниках, а також електроролетах та інших місцях, де потрібен доступ з одного боку.

На відміну від повнорозмірних личинок EVVA, у напівциліндрах є можливість зміни кута нахилу кулачка – є сім різних положень. Зміна кута здійснюється самостійно за допомогою натискання фіксатора та встановлення кулачка у потрібний кут.

Розмірність напівциліндрів (відстань від осьового отвору кріплення до торця механізму) можлива в трьох варіантах — 32, 37 і 42 мм. Доступні колірні рішення – матовий хром.

Ключі та виготовлення дублікатів

Ключ 3KS вставляється в циліндр будь-яким боком — він реверсивний (двосторонній). Захист від копіювання ключа сторонніми особами знаходиться на максимально можливому рівні — дублікати виготовляються на заводі в Австрії, їхня замова здійснюється у офіційних постачальників циліндрів EVVA в Україні тільки після пред'явлення картки власника циліндра, що входить до комплекту. Такий підхід практикують усі виробники світового класу щодо своїх топових циліндрів.

Комплектація

Напівциліндр EVVA 3KS plus, 5 ключів, картка власника циліндра. Циліндр постачається в індивідуальному якісному впакуванні нашого магазину, узгодженому з компанією EVVA.

Доставка по Україні та оплата

Циліндри безплатно доставляються у всі регіони України за допомогою «Нової пошти». Передоплата не потрібна — відправка здійснюється післяплатою. Плату за переказ грошей нам також сплачує наш магазин, ви платите лише за циліндр.

067 431-32-30, 067 485-67-61 (вайбер)
Офіційні поставки циліндрів EVVA в Україні. Безкоштовна доставка
RU