Що таке модульна збірка. Як змінити симетрію циліндрів EVVA

Для розуміння модульності слід мати уявлення про симетрію циліндрів. Ця характеристика визначає довжини зовнішньої та внутрішньої частин личинки, що вимірюються від центру кріпильного отвору. Довжини частин циліндра можуть бути різними або однаковими — це залежить від конструкції конкретних дверей, а їхня сума визначає загальну довжину циліндра.

Що таке модульна конструкція

Циліндри EVVA збираються за модульною системою. Суть збірки така — на сполучну планку-каркас кріпляться зовнішня та внутрішня частини личинки. Довжина цих частин стандартна, тому для отримання циліндра з потрібною симетрією використовуються спеціальні модульні вставки-подовжувачі та сполучна планка потрібної довжини.

Розуміння процесу дасть відеоматеріал з YouTube-каналу магазину «Добрий Дім» (рос. мовою), де змінюється симетрія циліндра EVVA 3KS Plus.

Магазин знаходиться в Одесі, але якщо вам нема де зробити подібні роботи, або ви не довіряєте спеціалістам найближчого сервісу, то ви можете надіслати нам свій циліндр «Новою поштою». Після зміни симетрії ми тим же шляхом відправимо циліндр вам. Транспортні витрати сплачує власник циліндра.

Що дає модульна конструкція

Модульна збірка, крім підвищення рівня протистояння розриву та зламу корпусу, дає можливість зміни симетрії вже зібраної серцевини — довжина будь-якої її частини може змінюватися з кроком 5 мм. Це означає, що при зміні дверей, або при зміні їх конструкції (установці броненакладок, наприклад), вам не доведеться купувати новий циліндр. Враховуючи вартість серцевини EVVA, цю можливість переоцінити дуже складно, тому що вартість установки нових модулів незмірно менша за вартість нового циліндра. А змінити симетрію можна в будь-якому сервіс-центрі EVVA, подібного до нашого.

067 431-32-30, 067 485-67-61 (вайбер)
Офіційні поставки циліндрів EVVA в Україні. Безкоштовна доставка
RU