Історія компанії EVVA

Компанія EVVA (вимовляється як ЕФФА або ЕВВА) заснована в 1919 році чотирма інженерами — ними була створена фірма з назвою «Erfindungs-Versuchs-Verwertungs-Anstalt» (абревіатура — EVVA), що в перекладі означає «Інститут винаходів, експериментів та застосування». На самому початку шляху компанія не мала чіткої спеціалізації та спрямованості, але вже в 1937 році EVVA отримує перший патент на циліндровий замок. Успіх базувався на оригінальних ідеях, винаходах, різних експериментах та інноваційному підході, що є й досі корпоративною філософією EVVA.

У 1973 році EVVA зробила важливий крок, провівши інвестиції в технологічне оснащення та створивши власний відділ досліджень і розробок. Цей етап заклав основи для успішного розвитку компанії в майбутньому. Завдяки вкладеним зусиллям EVVA перетворилася із середнього бізнесу на міжнародну промислову компанію — наприкінці 70-х було створено основу для експорту та міжнародного позиціонування компанії. Саме в цей період було створено зв'язки по всій Європі і EVVA успішно зарекомендувала себе у багатьох європейських країнах, вийшовши на міжнародний ринок.

У компанії постійно працює група з приблизно 20 співробітників, які працюють над створенням та впровадженням нових ідей, створюючи своїми зусиллями інноваційну силу, яка зміцнює дочірні підприємства EVVA в Європі — за час існування EVVA подала заявки на понад 200 національних та міжнародних патентів. Продукція EVVA в різні часи завоювала безліч різних нагород.

Одною з найвідоміших розробок компанії EVVA є система 3KS (система «трьох кривих»), що служить секретною частиною циліндрових механізмів — вона була розроблена в 1993 році, але досі циліндри 3KS є одними з найстійкіших до інтелектуального розкриття у світі.

У наш час EVVA є одним із найвідоміших європейських брендів світового рівня, що пропонує різні рішення у сфері оснащення безпеки з найвищим рівнем захисту. У Європі EVVA представлена 9 дочірніми компаніями. Продукція EVVA пройшла багато сертифікацій та експортується по всьому світу, здійснюючи на найвищому рівні свою функцію – захист майна та життя.

Офіційний сайт компанії — www.evva.com.

067 431-32-30, 067 485-67-61 (вайбер)
Офіційні поставки циліндрів EVVA в Україні. Безкоштовна доставка
RU