Циліндри EVVA MCS у Луганську від офіційного представника

Якщо ви живете у Луганську і не хочете або не можете купити циліндр EVVA MCS у своєму місті, то ми можемо допомогти — магазин і сервіс-центр «Добрий дім» є офіційним постачальником циліндрів EVVA в Україні, розсилаючи їх до різних міст України, серед яких є Луганськ. Механізми збираються за модульною системою, майстри нашого сервіс-центру можуть з наданих компанією EVVA наборів зібрати механізм будь-якої довжини. Відправка здійснюється «Новою поштою».

Безкоштовна доставка у Луганськ без передоплати!

Замовлення циліндра здійснюється за телефонами сайту

Наша компанія бере на себе всі транспортні витрати — ви оплачуєте лише вартість циліндра. Відправлення здійснюється післяплатою — ви отримуєте серцевину у найближчому відділенні Луганська, а вже потім у тому ж відділенні робите оплату. Транспортні витрати, вартість пересилання грошей та страховку оплачує наш магазин.

Технічний опис

Циліндровий механізм MCS (Magnetic Code System — система магнітного коду) забезпечує найвищий захист від інтелектуальних методик розкриття циліндрів — це топова модель у лінійці механічних циліндрів EVVA. Її секретність базується на трьох системах кодування — одному магнітному і двох механічних кодуваннях.

MCS (вимовляється як «МКС» або «МЦС») виготовляється в Австрії. Механізм сертифікований європейським стандартом EN 1303:2015 за найвищими оцінками у тестах надійності та секретності (6 пунктів), та найвищою оцінкою (2 пункти) у тесті на зламостійкість. Контроль якості на заводі відповідає нормам ISO 9001.

Циліндр виробляється з кінця минулого століття і зарекомендував себе як надійний пристрій, робота якого повністю відповідає оцінкам усіх наданих стандартів. Профіль ключа і сам циліндр запатентовані в багатьох країнах світу.

Магнітна система кодування

Ротор механізму оснащений 8 обертовими магнітними елементами, з якими взаємодіють 4 магнітні елементи ключа. Кожен магнітний елемент ключа намагнічений по-різному з обох боків — всього 8 точок взаємодій. При вийманні ключа з циліндра магнітні елементи ротора завжди опиняються у випадковому положенні.

Коли в циліндр вставлений ключ з відповідним магнітним кодуванням, всі магнітні елементи ротора вишиковуються в потрібних положеннях, дозволяючи двом блокуючим елементам керування висунутися через радіальні доріжки, після чого при збігу механічних кодувань ключ отримує можливість відкрити або закрити циліндр.

Магнітні елементи виготовлені з високостабільного магнітного сплаву самарію та кобальту, що не розмагнічується з часом. Перемагнітити або розмагнітити їх у циліндрі неможливо.

Механічні системи кодування

Механічні кодування ґрунтуються на розпізнаванні двох різних нарізок, нанесених на торцевих боках ключа. Розпізнаючі елементи ротора, що ковзають за кодовими нарізками ключа, працюють без використання пружин, унаслідок чого забезпечується мінімальний рівень тертя. Саме через таке конструктивне рішення вхід ключа в циліндр виключно м'який, а робота всього механізму надійна: мінімальне тертя — мінімальне зношування.

Зведені характеристики циліндра EVVA MCS

Протистояння інтелектуальному розкриттю

Протистояння маніпуляційному («чистому») розкриттю, як уже говорилося, знаходиться на найвищому рівні.

Бампінг неможливий у принципі через відсутність пінів. Наявність магнітного кодування робить теоретично неможливим розкриття відмичками та імпресією. Для відкриття циліндра необхідне правильне розташування всіх восьми магнітних елементів, які при вилученні ключа виставляються у випадкове положення (останні магнітні елементи ключа при виході «збивають» положення всіх магнітних елементів ротора), тому відсканувати кодування ротора не вдасться.

Про підбір ключа взагалі не йдеться — кількість можливих секретних комбінацій вимірюється квадрильйонами. Після кожного повного оберту ключа здійснюється повторне розпізнавання, і навіть якщо теоретично за допомогою якихось маніпуляцій вдасться зробити перший оберт, то ці маніпуляції доведеться повторювати ще раз — переважна більшість замків двооборотні.

Наявність магнітних елементів унеможливлює і розкриття за допомогою копіювання ключа на 3D-принтері — методиці, що поступово поширюється серед зламників.

Взагалі, в описах серцевин до них часто застосовується словосполучення «нерозкривний циліндр». Зазвичай під цим мається на думці протистояння на побутовому рівні при реальному розкритті, а не лабораторному. MCS можна назвати нерозкривним без будь-яких обумовлень — навіть у лабораторних умовах розкрити його без руйнування практично неможливо.

MCS безперечно можна назвати одним із найнадійніших механізмів у світі, якщо говорити про злам без руйнування. Зворотною стороною такої високої злостійкості є така сама вартість, і якщо вам потрібен циліндр подешевше, то має сенс звернути увагу на EVVA 3KS, який також є дуже гідним механізмом.

Протистояння силовому зламу

Слабке місце всіх циліндрів — вандальні дії: високосекретні механізми легше зруйнувати, ніж відкрити без руйнування. MCS з цього погляду оснащений на рівні, що відповідає циліндрам такого класу: від висвердлювання корпусу та ротора циліндр захищений твердосплавними вставками, від розриву або зламу з подальшим вилученням зовнішньої частини – потужною сталевою вставкою, а від виривання ротора саморізами – потужним елементом захисту магнітів (номер 1 на кресленні). Дуже добрий і захист від силового повороту ротора — зламу методикою «згортання».

Водночас зазначимо, що БУДЬ-ЯКИЙ ЦИЛІНДР потребує додаткового захисту у вигляді броненакладок — вони захистять механізм від силових дій ударного типу (молоток, кувалда і подібні інструменти) і підвищать рівень протистояння інтелектуальним способам розкриття, оскільки маніпулювати інструментом у цьому разі значно складніше. Слід пам'ятати, що жоден циліндр не витримає по-справжньому потужних силових дій і матеріальні витрати на бронезахист ніколи не будуть зайвими.

Ключі та виготовлення дублікатів

Оскільки на торцях ключа різні механічні секретні нарізки, то ключ MCS вставляється в циліндр одним боком — він не є реверсивним (не двостороннім). Захист від копіювання ключа сторонніми особами знаходиться на максимально можливому рівні — дублікати виготовляються на заводі в Австрії, їх замова здійснюється у офіційних постачальників циліндрів EVVA тільки після пред'явлення картки власника циліндра, що входить до комплекту. Заготовки ключів не розповсюджуються взагалі. Такий підхід практикують усі виробники світового класу щодо своїх топових циліндрів.

Комплектація

Циліндр EVVA MCS, 5 ключів, картка власника циліндра. Циліндр постачається в індивідуальному якісному впакуванні нашого магазину, узгодженому з компанією EVVA.

Циліндри (личинки, вставки, серцевини) ЕВВА МКС (ЕФФА МКС, ЕВВА МКС)
у Луганську з безкоштовною доставкою

067 431-32-30, 067 485-67-61 (вайбер)
Офіційні поставки циліндрів EVVA в Україні. Безкоштовна доставка
RU