Циліндри EVVA ICS у Дніпрі від офіційного представника

Якщо ви живете у Дніпрі і не хочете або не можете купити циліндр EVVA ICS у своєму місті, то ми можемо допомогти — магазин і сервіс-центр «Добрий дім» є офіційним постачальником циліндрів EVVA в Україні, розсилаючи їх до різних міст України, серед яких є і Дніпро. Механізми збираються за модульною системою, майстри нашого сервіс-центру можуть з наданих компанією EVVA наборів зібрати механізм будь-якої довжини. Відправка здійснюється «Новою поштою».

Безкоштовна доставка у Дніпро без передоплати!

Замовлення циліндра здійснюється за телефонами сайту

Наша компанія бере на себе всі транспортні витрати — ви оплачуєте лише вартість циліндра. Відправлення здійснюється післяплатою — ви отримуєте серцевину у найближчому відділенні Дніпра, а вже потім у тому ж відділенні робите оплату. Транспортні витрати, вартість пересилання грошей та страховку оплачує наш магазин.

Технічний опис

Циліндровий механізм ICS забезпечує високий рівень захисту від інтелектуальних методик відкриття циліндрів. Секретність механізму базується на механічній системі кодування, що складається з комбінації двох скануючих ключ у різних площинах систем — одна з них пінова, друга містить слайдери, що ковзають по візерунку ключа. У сукупності серцевина має 13 скануючих елементів

ICS (вимовляється як «ай-сі-ес» або «і-ка-ес») виготовляється в Австрії. Механізм сертифікований європейським стандартом EN 1303:2015 за найвищими оцінками у тестах надійності та секретності (6 пунктів), та самою високою оцінкою (2 пункти) у тесті на зламостійкість. Контроль якості на заводі відповідає нормам стандарту ISO 9001. Початок виробництва – 2009 рік.

ICS розроблено для професійного використання. Комбінація систем і сама конструкція є унікальними і надійними в роботі — циліндр без змін випускається тривалий час за винятком останньої модифікації, в якій підвищено захист від копіювання ключа (з урахуванням появи 3D-принтерів та інших високих технологій). Профіль ключа і конструкція циліндра запатентовані у багатьох країнах світу.

Конструкція ICS

Секретна частина циліндра містить дві системи розпізнавання. Перша складається з 10 пластин на пружинах з кодовими розпізнаючими елементами, які ковзають по обидва боки ключа (по 5 з кожного боку) у вертикальних площинах. Друга містить три штифти, що взаємодіють з кодовими елементами ключа, нарізаними у третій вертикальній площині. У разі правильного кодування ключа, всі кодові елементи ротора вишиковуються в потрібне положення, при якому відбувається звільнення двох блокуючих обертання ротора запірних планок, які дозволяють відкрити або закрити циліндр.

Зовнішня та внутрішня частина ICS кріпляться на потужній вставці (каркасі) з нержавіючої сталі, в механіці циліндра не використовуються деталі з латуні, що забезпечує тривалу роботу механізму.

Зведені характеристики циліндра EVVA ICS

Протистояння інтелектуальному розкриттю

Протистояння маніпуляційному розкриттю знаходиться на рівні, який багато хто у своїх описах і оглядах називає нерозкривним — розпізнавання ключа здійснюється у трьох вертикальних площинах (кодові пластини з двох сторін і три нижні піни).

Бампінг неможливий у принципі через присутність ковзних пластин з кодовими елементами — до цьому виду розкриття уразливі механізми лише з традиційною системою пінів. Про підбір ключа взагалі не йдеться – кількість можливих секретних комбінацій вимірюється десятками мільйонів. Робота відмичками винятково складна — кожен слайдер кодових пластин оснащений хибними обманними елементами, що протидіють роботі зламника: задіявши їх, відмички викликають помилкове спрацьовування. Крім цього, профіль ключа складний, а місця для маніпуляцій відмичками вкрай мало – товщина ключа 3 міліметри.

Протистояння силовому зламу

Слабке місце всіх циліндрів — вандальні дії: високосекретні механізми легше зруйнувати, ніж відкрити без руйнування. ICS з цього погляду оснащений на рівні, що відповідає циліндрам такого класу: від висвердлювання корпус і ротор захищені твердосплавними вставками та загартованими кульками. Від розриву або зламу з подальшим вилученням зовнішньої частини – потужною сталевою вставкою. Оскільки запірні планки блокують ротор по всій довжині, то силовий поворот (розкриття «згортанням») також неможливий. Ці ж планки дають захист від виривання ротора шурупами.

Водночас зазначимо, що БУДЬ-ЯКИЙ ЦИЛІНДР потребує додаткового захисту у вигляді броненакладок — вони захистять механізм від силових дій ударного типу (молоток, кувалда і подібні інструменти) і підвищать рівень протистояння інтелектуальним способам розкриття, оскільки маніпулювати інструментом у цьому разі значно складніше. Слід пам'ятати, що жоден циліндр не витримає по-справжньому потужних силових дій і матеріальні витрати на бронезахист ніколи не будуть зайвими.

Ключі та виготовлення дублікатів

Ключ ICS вставляється в циліндр будь-яким боком — він реверсивний (двосторонній). Захист від копіювання ключа сторонніми особами знаходиться на максимально можливому рівні — дублікати виготовляються на заводі в Австрії, їх замова здійснюється у офіційних постачальників циліндрів EVVA тільки після пред'явлення картки власника циліндра, що входить до комплекту. Сам ключ містить технологічні рішення, що запобігають його точному скануванню для відтворення на 3D-принтерах.

Комплектація

Циліндр EVVA ICS, 5 ключів, картка власника циліндра. Циліндр постачається в індивідуальному якісному впакуванні нашого магазину, узгодженому з компанією EVVA.

Циліндри (личинки, серцевини) EVVA ICS (ЕФФА ІКС)
у Дніпрі з безкоштовною доставкою

067 431-32-30, 067 485-67-61 (вайбер)
Офіційні поставки циліндрів EVVA в Україні. Безкоштовна доставка
RU