Циліндри EVVA 3KS plus і EVVA 3KS у Дніпрі від офіційного представника

Якщо ви живете у Дніпрі і не хочете або не можете купити циліндр EVVA 3KS у своєму місті, то ми можемо допомогти — магазин і сервіс-центр «Добрий дім» є офіційним постачальником циліндрів EVVA в Україні, розсилаючи їх до різних міст України, серед яких є і Дніпро. Механізми збираються за модульною системою, майстри нашого сервіс-центру можуть з наданих компанією EVVA наборів зібрати механізм будь-якої довжини. Відправка здійснюється «Новою поштою».

Безкоштовна доставка у Дніпро без передоплати!

Замовлення циліндра здійснюється за телефонами сайту

Наша компанія бере на себе всі транспортні витрати — ви оплачуєте лише вартість циліндра. Відправлення здійснюється післяплатою — ви отримуєте серцевину у найближчому відділенні Дніпра, а вже потім у тому ж відділенні робите оплату. Транспортні витрати, вартість пересилання грошей та страховку оплачує наш магазин.

Технічний опис

Циліндровий механізм 3KS забезпечує дуже високий рівень захисту від інтелектуальних методик розкриття циліндрів і є одним із найпоширеніших циліндрів компанії EVVA. Секретність механізму базується на механічній системі кодування, яка називається «системою трьох кривих» — саме так розшифровується 3KS (3 Kurven System).

3KS (вимовляється як «три-ка-ес») виготовляється в Австрії. Механізм сертифікований європейським стандартом EN 1303:2015 за найвищими оцінками у тестах надійності та секретності (6 пунктів), та найвищою оцінкою (2 пункти) у тесті на зламостійкість. Контроль якості на заводі відповідає нормам ISO 9001.

За тривалий час виробництва 3KS зарекомендував себе як надійний та безвідмовний пристрій, робота якого повністю відповідає оцінкам усіх наданих стандартів. Поширеності циліндра сприяло відмінне відношення всіх його якостей до ціни, що фактично зробило цю модель обличчям компанії EVVA. Профіль ключа і сам циліндр запатентовані в багатьох країнах світу, а сама ідея кодувальних елементів у вигляді пазів випадкової форми є унікальною.

Відмінності 3KS від 3KS plus

У новітньої моделі 3KS plus один із секретних елементів ключа (одна крива) трохи ширше інших. Крім цього ніяких відмінностей немає. Така зміна була зроблена для подовження терміну дії патенту, що захищає технологію, а для візуальної відмінності моделей ключ 3KS plus оснастили новою формою та написом «plus». Зламостійкі характеристики обох циліндрів залишилися однаковими.

Конструкція 3KS plus

Секретна частина циліндра не містить пружин і пінів, розпізнавання здійснюється 12-ма кодовими пластинами-слайдерами, що входять у пази-поглиблення ключа у формі ліній довільної форми (званих через свою форму «кривими»).

У процесі входження ключа в ротор, елементи розпізнаючих пластин ковзають по кривих, вільно переміщуючи пластини у вертикальній площині. У разі правильного кодування ключа, пластини вишиковуються в потрібне положення, при якому відбувається звільнення блокуючих обертання ротора двох запірних планок, що дають можливість відкрити або закрити циліндр.

Розпізнавальні елементи ротора, що ковзають по кодовому малюнку ключа, працюють без використання пружин, внаслідок чого забезпечується мінімальний рівень тертя. Саме через таке конструктивне рішення вхід ключа в циліндр виключно м'який, а робота всього механізму надійна: мінімальне тертя — мінімальне зношування.

Наглядніше уявлення про будову циліндра та виробництво ви зможете отримати з перегляду відеоматеріалу, взятого з YouTube-каналу магазину «Добрий дім» (рос. мовою).

Зведені характеристики циліндра EVVA 3KS plus

Протистояння інтелектуальному розкриттю

Протистояння маніпуляційному розкриттю («чисте» відкриття) знаходиться на рівні, який багато хто у своїх описах та оглядах називає нерозкривним.

Бампінг неможливий у принципі через відсутність пінів. Про підбір ключа взагалі не йдеться – кількість можливих секретних комбінацій вимірюється десятками мільярдів. Робота відмичками винятково складна — кодові пластини оснащені хибними обманними елементами, що протидіють роботі зламника: задіявши їх, відмички викликають хибне спрацьовування. На зовнішніх кінцях запірних планок (див. ескіз, елемент 4) є спеціальні відсікаючі виступи, що потрапляють у паз відсічки (елемент 7), звужуючи таким чином у закритому положенні циліндра площу для маніпуляції відмичками.

Опис протистояння не здається довгим. Проте, разом з циліндром Protec 2 від фінської компанії Abloy, 3KS можна назвати одним із найнадійніших механізмів. Поставляючи різні циліндри аварійникам мільйонного міста протягом десятиліть, ми жодного разу не чули про маніпуляційне розкриття або відмову EVVA 3KS.

Протистояння силовому зламу

Слабке місце всіх циліндрів — вандальні дії: високосекретні механізми легше зруйнувати, ніж відкрити без руйнування. 3KS з цього погляду оснащений на рівні, що відповідає циліндрам такого класу: від висвердлювання корпус захищений твердосплавними вставками, а ротор — кульками. Від розриву або зламу з подальшим вилученням зовнішньої частини – потужною сталевою вставкою. Оскільки запірні планки блокують ротор по всій довжині, то силовий поворот (злам «згортанням») також неможливий. Ці ж планки дають захист від виривання ротора шурупами-саморізами.

Водночас зазначимо, що БУДЬ-ЯКИЙ ЦИЛІНДР потребує додаткового захисту у вигляді броненакладок — вони захистять механізм від силових дій ударного типу (молоток, кувалда і подібні інструменти) і підвищать рівень протистояння інтелектуальним способам розкриття, оскільки маніпулювати інструментом у цьому разі значно складніше. Слід пам'ятати, що жоден циліндр не витримає по-справжньому потужних силових дій і матеріальні витрати на бронезахист ніколи не будуть зайвими.

Ключі та виготовлення дублікатів

Ключ 3KS вставляється в циліндр будь-яким боком — він реверсивний (двосторонній). Захист від копіювання ключа сторонніми особами знаходиться на максимально можливому рівні — дублікати виготовляються на заводі в Австрії, їхня замова здійснюється у офіційних постачальників циліндрів EVVA в Україні тільки після пред'явлення картки власника циліндра, що входить до комплекту. Такий підхід практикують усі виробники світового класу щодо своїх топових циліндрів.

Колірні рішення та конструктивні виконання

Наш магазин пропонує циліндри 3KS трьох конструкцій — ключ-ключ, ключ-тумблер (баранець, вертушка) та напівциліндри. У повномірних механізмів можливі покриття: полірована латунь, матовий і полірований хром, у напівциліндрів — тільки матовий хром.

Комплектація

Циліндр EVVA 3KS plus, 5 ключів, картка власника циліндра. Циліндр постачається в індивідуальному якісному впакуванні нашого магазину, узгодженому з компанією EVVA.

Циліндри (личинки, серцевини) ЕВВА 3КС плюс (ЕФФА 3КС плюс)
у Дніпрі з безкоштовною доставкою

067 431-32-30, 067 485-67-61 (вайбер)
Офіційні поставки циліндрів EVVA в Україні. Безкоштовна доставка
RU